Накопиченого у сховищах газу вистачає для опалювального сезону, - "Укртрансгаз"

Накопиченого у сховищах газу вистачає для опалювального сезону, - "Укртрансгаз"
Читать на русском

"Укртрансгазу" вдалося накопичити 21,8 мільярда кубометрів газу у сховищах, компанія припинила закачування і почала відбір блакитного палива для потреб опалювального сезону.

Державна компанія-оператор газотранспортної системи "Укртрансгаз" 2 листопада припинила закачування природного газу до підземних сховищ (ПСГ) і перейшла в режим роботи, який передбачає відбір "блакитного" палива для потреб опалювального сезону 2019-2020 років, повідомляє Уніан.


Про це свідчать дані "Укртрансгазу". Згідно з даними держкомпанії, 2 листопада ПСГ перейшли від нетто-закачування до нетто-відбору газу. Зокрема, 2 листопада було відібрано 19,4 мільйона кубометрів газу при закачуванні 0 мільйонів кубометрів. Запаси підземних сховищах становлять 21,76 мільярда кубометрів, тоді як до початку опалювального сезону 2018-2019 років Україна накопичила у ПСГ 17,2 мільярда кубометрів газу.

Запаси газу у 21 мільярд кубометрів є рекордними для України за останні 10 років. Для забезпечення стабільного проходження осінньо-зимового сезону 2019/2020 років Україні необхідно було накопичити в ПСГ не менше 20 мільярдів кубометрів газу.

Заява бойовиків про розведення сил у Петрівському - провокація, - штаб ООС
За минулу доби бойовики 14 разів порушили режим тиші, - штаб ООС

Новини партнерів