Найстарішим футболістом світу став 74-річний дідусь із Єгипту

Найстарішим футболістом світу став 74-річний дідусь із Єгипту
Читать на русском

Рекордсмен хоче оновити своє досягнення в наступному році.

Книга рекордів Гіннеса зафіксувала нове досягнення у футболі - єгиптянин Еззельдін Бахадер став найстаршим футболістом в світі. Про це APnews повідомляє з посиланням на Facebook команди, за яку виступає рекордсмен.

74-річний Бахадер довгий час займався футболом на аматорському рівні, проте в цьому році підписав свій перший професійний контракт. Він приєднався до клубу "Шосте жовтня" в лютому 2020 го року.

Для того, щоб рекорд став офіційним, чоловікові потрібно було вийти на поле в двох матчах. Першу гру Еззельдін провів ще в лютому, однак через карантин другої гри спортсмену довелося чекати більше півроку.

Варто відзначити, що обидва матчі футболіст відіграв від стартового до фінального свистка, і навіть зміг відзначитися забитим голом - з пенальті. Втім, ще один 11-метровий удар Бахадеру реалізувати не вдалося.

Еззельдін Бахадер побив рекорд 73-річного ізраїльтянина Ісаака Хайіка, але зупинятися на досягненні не має наміру. У наступному році він хоче оновити рекорд, щоб ускладнити завдання переслідувачам.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що африканські легкоатлети Джошуа Чептегеі і Летесенбет Гідей оновили світові рекорди в забігах на 10 і 5 кілометрів відповідно.

Новини партнерів

Вперше за 300 років вчені знайшли новий орган в тілі людини
Україна побудує нові бази ВМС за декілька років - військовий експерт