Найкращі учні отримають від 10 до 100 тис грн: Зеленський назвав умову

Найкращі учні отримають від 10 до 100 тис грн: Зеленський назвав умову
Читать на русском

"Найважливіше - це наші діти", - підкреслив президент.

Найкращі учні та абітурієнти отримають грошову винагороду за досягнення успіхів в шкільних олімпіадах та при складанні ЗНО. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ОПУ.

За словами президента Володимира Зеленського, кращі учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) будуть отримувати щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад - разову премію у розмірі 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад - 100 тис. грн.

«Найважливіше - це наші діти. Майбутнє нашої країни. Я підписав указ про премії, стипендії та гранти для розумних, талановитих учнів України. Зараз уряд готує порядок їх нарахувань», - зазначив гарант.

Як уточнив глава держави, за результатами ЗНО буде передбачено 250 стипендій для 10 учнів з кожного регіону України за умови, що дитина буде вчитися в українському вузі.

«Щорічно будуть визначатися топ-10 кращих учнів кожної області за результатами ЗНО. Кожен з цих учнів буде отримувати стипендію - 10 000 гривень щомісяця. Тобто всього 120 000 на рік кожен», - додав Володимир Зеленський.

Раніше APnews повідомляв, в Раді схвалили 100 тис грн для учнів за ЗНО: хто зможе отримати гроші.

Новини партнерів

Зеленський "поспівчував" деяким партіям після схвалення закону про референдум
Негода в Україні залишила без світла людей у 360 населених пунктах