Найкращі програми для обробки зображень від Adobe

Найкращі програми для обробки зображень від Adobe
Читать на русском

Рекомендуємо програми для обробки графіки, які значно полегшать вам життя.

Робота з зображеннями необхідна в дуже багатьох сферах діяльності: дизайн, відеомонтаж, розробка ігор і т. д. Завантажити сток ілюстрацій, векторні і растрові зображення та інші елементи графіки досить легко, адже є маса відкритих джерел з даними ресурсами. А ось працювати з ними — це вже складніше. Тому ми розповімо вам про найпопулярніші програми для обробки графіки, які значно полегшать вам це завдання.

Adobe Photoshop

Всім відомий фотошоп — це, мабуть, найпопулярніша програма для обробки растрових зображень, про яку чув навіть той, чия діяльність із зображеннями ніяк не пов'язана. Це універсальна програма, яка здатна задовольнити потреби як професійних фотографів, так і любителів. За допомогою маси ефектів і інструментів він здатний якісно обробити практично будь-яке зображення.

Adobe Illustrator

У той час як фотошоп більше підходить для обробки фото, ілюстратор створений для роботи з векторними зображеннями. Якщо коротко, то векторні зображення працюють за рахунок чітких формул і геометрії, завдяки яким вони не втрачають якість при зміні розмірів. Векторні зображення добре підходять для створення логотипів, банерів та інших елементів дизайну. Adobe Illustrator містить безліч інструментів для роботи з зображеннями такого формату.

Adobe Animate

Уміння створювати GIF-анімації — це затребуване вміння в дизайні. Програма Adobe Animate здатна створювати анімовані зображення будь-якої складності. Завдяки різноманітності інтегрованих в програму плагінів та інструментів обробки ви обмежуєтеся лише власною фантазією.

Програми компанії Adobe спочатку можуть здатися складними, але якщо в них хоча б трохи розібратися, то можна зрозуміти, що в них немає нічого зайвого. Тут все знаходиться на своєму місці і виконує свою функцію.

Новини партнерів

Дві області України під загрозою виключення із "зеленої" зони
Літак Belavia, який подав сигнал лиха, з одним двигуном сів у Москві