Найдешевші в Україні. В Чернігівському СІЗО відкрилися платні "апартаменти" для в’язнів

Найдешевші в Україні. В Чернігівському СІЗО відкрилися платні "апартаменти" для в’язнів
Читать на русском

Наступними містами, де з’являться "апартаменти" для в’язнів, стануть Харків і Одеса.

У Чернігівському СІЗО з’явилися платні камери. За місяць життя у поліпшених умовах ув’язнені мають заплатити 3500 гривень.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Мін’юсту.

За словами заступниці міністра юстиції Олени Висоцької, наступними містами, де з’являться "апартаменти" для в’язнів, стануть Харків і Одеса.

"Старт проекту відбувся на базі державної установи "Київський слідчий ізолятор" 8 травня 2020 року, 19 травня до проекту приєднався Львівський слідчий ізолятор і 25 травня Чернігівський СІЗО. На черзі Харків і Одеса", - зазначила вона.

Висоцька також наголосила, що у Чернігівському СІЗО вартість платних камер складатиме: за 1 добу - 500 грн; за тиждень - 1600 грн; за місяць - 3500 грн.

За цю плату ув’язненим будуть надаватися місця у камерах з покращеними побутовими умовами.

Зазначається, що у платних камерах збільшена норма площі на одного ув’язненого, відгороджений санвузлол та є мінімальний набір необхідних побутових умов.

Як зазначили у Мін’юсті, кошти за ці послуги направлятимуть на покращення умов у звичайних камерах, а саме: поточні ремонти приміщень, заміну сантехніки, електрики і тд.

Висоцька також резюмувала, що проект триватиме до 31 грудня 2021 року. За його результатами у міністерстві буде вирішено, чи варто продовжувати ініціативу.

Як повідомляв APnews, чоловіку загрожує до 5 років в'язниці за напад на журналістів телеканалу ZIK.

Новини партнерів

ВАКС закрив провадження про недостовірну декларацію колишньої голови Держаудитслужби
У Харківську міськраду прийшли з обшуками співробітники СБУ - ЗМІ