Найбільший осередок пожежі в Житомирській області вдалось ліквідувати

Найбільший осередок пожежі в Житомирській області вдалось ліквідувати
Читать на русском

Рятувальники потушили пожежу лісової підстилки поблизу села Нагоряни на території Нагорнянського лісництва у неділю, 26 квітня

У Житомирській області співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій ліквідували низку осередків пожеж. Про це повідомляє APnews з посиланням на допис прес-центру ДСНС у Facebook.

Рятувальники потушили пожежу лісової підстилки поблизу села Нагоряни на території Нагорнянського лісництва у неділю, 26 квітня, та загасили найбільший осередок пожежі біля населених пунктів Виступовичі та Жолудівка.

"Минулої доби, 26 квітня, ліквідовано найбільший осередок пожежі в Овруцькому районі (Виступовичі - Жолудівка), продовжуються роботи на трьох локалізованих осередках (Острови, Можари, Першотравневе)", - йдеться у повідомленні.

Станом на понеділок, 27 квітня, рятувальники намагаються загасити чотири вже локалізованих осередків біля сіл Замисловичі, Перга, Озеряни та Пояски.

Найбільший осередок пожежі в Житомирській області вдалось ліквідувати

Як повідомляв APnews раніше, у Чорнобильській зоні надзвичайники намагаються локалізувати 2 осередки горіння пеньків, залишків деревини та торфянику.

Новини партнерів

Два тижні на посаді: голову ДАУ з управління зоною відчуження спіймали на хабарі
Подорожчають помідори, огірки і редиска: що буде з цінами на продукти після відкриття ринків в Україні