Найбільший інтернет-магазин Amazon оштрафували в США за продаж товарів в Крим

Найбільший інтернет-магазин Amazon оштрафували в США за продаж товарів в Крим
Читать на русском

В Amazon назвали причиною порушень некоректну роботу автоматизованої системи з перевірки клієнтів у санкційних списках

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки прийняли рішення оштрафувати інтернет-магазин Amazon на 134,523 доларів. Про це повідомляє APnews з посиланням на Мінфін США.

Штраф наклали за те, що компанія надавала послуги з порушенням санкційних програм, зокрема щодо анексованого Росією Криму.

Amazon надавав товари і послуги мешканцям регіонів, які підпадають під санкції протягом 2011-2018 років, наприклад Криму, Ірану та Сирії. Компанія обслуговувала клієнтів, які фігурують у санкційних списках або раніше працювали на дипломатичні місії країн із цих списків - Росії, Куби, Ірану, Північної Кореї, Судану та Сирії.

В Amazon назвали причиною порушень некоректну роботу автоматизованої системи з перевірки клієнтів у санкційних списках.

Представники Мініфіну США переконані, що компанія пізно повідомила про некоректну роботу, тому спочатку планувалось накласти штраф на понад 1 млн доларів. Проте пізніше Мінфін прийняв рішення зменшити штраф, визнавши порушення незначними. Також взяли до уваги, що Amazon сам про них повідомив.

Як повідомляв APnews раніше, радниця голови правління НАК "Нафтогаз" Олена Зеркаль заявила, що вже в цьому році може з'явитись рішення арбітражу проти Росії про відшкодування активів у Криму, наразі арбітраж знаходиться на стадії ухвалення рішення.

Новини партнерів

З початку року ВВП України обвалився майже на 6% - Мінекономіки
У Луганській області досі не можуть ліквідувати пожежу: 71 особа постраждала