Нафтогаз з вересня підвищує ціни на газ - причина та нові тарифи

Нафтогаз з вересня підвищує ціни на газ - причина та нові тарифи
Читать на русском

Вартість блакитного палива традиційно зростає перед опалювальним сезоном

З вересня Нафтогаз піднімає ціну на газ у межах «Місячного» та «Річного» тарифу. Зростання цін обумовлено підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону. Про це APnews пише з посиланням на прес-службу компанії.

Так, у межах місячного контракту у вересні ціна на газ зростає з 2,59 грн до 4,7 грн за м³ (з ПДВ, але без вартості розподілу).

У межах річного контракту — до 15 вересня газ коштуватиме 4,73 грн за м³, а з 16 вересня і до кінця місяця — 5,24 грн за м³.

Нафтогаз наголосив, що цього року збільшення цін є відносно помірним, враховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу. Також пояснили, що тариф «Річний» допоможе застрахуватися від зростання цін на газ, зокрема під час опалювального сезону. Цей тариф фіксує ціну газу на 12 місяців і платити за нього потрібно рівними частинами упродовж року.

Водночас зазначили, що до 15 вересня включно ціна на тариф «Річний» залишається на рівні серпневої, оскільки попит на підключення тарифу зростає як у наявних клієнтів, так і у тих споживачів, хто все ще знаходиться в процесі переходу до ГК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, раніше APnews писав, що українцям дозволили вільно змінювати постачальника газу.

Читайте також:

Новини партнерів

Одноразовий посуд та їжа в класі: як будуть годувати дітей в школах під час пандемії COVID-19
У ОП заявили, що не повинні були брати дозвіл у авторів на виконання їх пісень на День незалежності