"Нафтогаз" підвищив ціни на газ для виробників тепла на 45%

"Нафтогаз" підвищив ціни на газ для виробників тепла на 45%
Читать на русском

У вересні цього року ціна газу буде складати  318,99 грн за 1 тисячу кубометрів

Нафтогаз України опублікував оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО). Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

У вересні цього року ціна газу буде складати 318,99 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ та транспортування), що на 45% більше, ніж у серпні (2 979,16 грн).

Відомо, що постанова уряду про покладення на "Нафтогаз" спеціальних обов'язків на ринку газу (ПСО) з 1 серпня 2020 року припинила діяти в частині постачання газу для потреб населення. До 1 травня 2021 року Нафтогаз постачає природний газ для виробників тепла, які підпадають під дію ПСО, та уклали відповідні договори постачання природного газу.

Як раніше повідомляв APnews, з вересня Нафтогаз підіймає ціну на газ в рамках "Місячного" і "Річного" тарифу. Зростання цін обумовлене підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно проходить напередодні опалювального сезону.

У Києві чоловік намагався передати наркотики до Лук’янівського СІЗО дроном
Як вберегти здоров’я серця і в яких випадках дійсно варто звернутися до лікаря: 5 порад кардіолога

Новини партнерів