Начальник Генштабу та міністр внутрішніх справ розповіли про дотримання режиму тиші у Золотому-4

Начальник Генштабу та міністр внутрішніх справ розповіли про дотримання режиму тиші у Золотому-4
Читать на русском

Хомчак та Аваков на місці обговорили із західними дипломатам ситуацію на ділянках розведення військ

Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповіли тимчасовому повіреному у справах США в Україні Вільяму Тейлору і послу Франції в Україні Етьєну де Понсену про ситуацію на ділянках розведення на лінії розмежування в зоні ООС, передає Інтерфакс.

"Тут (у Золотому-4 - ІФ) ми отримали свій досвід. У Петрівському зовсім інша місцевість, там поле, і там отримаємо свій досвід. Сім днів тиші в межах ділянки (розведення сил у районі Золотого-4 - ІФ) було витримано, без порушень. Лише це стало підставою для того, щоб можна було виконати вимоги цієї рамкової угоди та розводити війська. Відтоді тут не було жодних порушень", - сказали вони під час спілкування з послами в четвер у Золотому, куди ті прибули у супроводі помічника президента України Андрія Єрмака, міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксани Коляди.

Хомчак зазначив, що "трохи далі іноді бувають порушення в районі Хутора Вільного, але на ділянці розведення ні". За його словами, нині вже відбувається і розмінування території.

При цьому міністр Аваков також зазначив, що є такі ділянки на лінії розмежування, де таке розведення неможливе, як Мар’їнка, Широкине.

"Ми в Донецьку готові розводити. Вони виходять із Донецька, і ми тоді..." - сказав на це Хомчак, його підтримав Аваков, і всі учасники бесіди почали усміхатися.

Уряд Японії передав українським лікарням діагностичне обладнання, - МОЗ
"Укртрансгаз" завершив підготовку до отримання газу з Румунії

Новини партнерів