Набув чинності закон про спрощення адміністрування податків

Набув чинності закон про спрощення адміністрування податків
Читать на русском

Законом вносяться зміни до Податкового кодексу України

Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу" щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей вступив в силу. Про це свідчить публікація в офіційному виданні ВР газеті "Голос України".

Так, законом передбачена низка змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, її узгодження зі світовими стандартами.

Підписаний закон має на меті запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементацію положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

Крім того, передбачені документом зміни забезпечують необхідні умови для реформування Державної податкової служби та відкривають можливість для перетворення її структури відповідно до концепції єдиної юридичної особи.

Документ також вдосконалює систему адміністрування податків та розширює можливості онлайн-сервісів для платників.

Відтепер платник, який подає звітність в електронному вигляді або пройшов електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, зможе подати заяву про бажання отримувати документи від податкових органів у електронному вигляді.

Очікується, що реалізація положень закону розширить інвестиційні стимули шляхом запровадження прискореної амортизації основних засобів.

Читайте також:

Новини партнерів

На Майдані сотні людей протестують проти Зеленського і уряду - онлайн трансляція
На Закарпатті село закрили на карантин: коронавірус виявили у 28 мешканців