НАБУ завершило розслідування по справі екс-міністра інфраструктури Омеляна

НАБУ завершило розслідування по справі екс-міністра інфраструктури Омеляна
Читать на русском

Далі до суду буде скеровано обвинувальний акт

НАБУ повідомило про завершення розслідування ймовірних незаконних дій екс-міністра інфраструктури України, які призвели до недоотримання держбюджетом 30,5 млн грн. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу НАБУ.

“Колишньому посадовцю відкриті матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду”, - повідомили у відомстві.

Відмічається, що дії екс-посадовця кваліфіковано за ч.2 ст.211 Кримінального кодексу України («Видання службовою особою нормативно-правового акту, що зменшує надходження бюджету всупереч закону, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти в особливо великих розмірах»).

Сам Омелян вже відреагував у своєму Facebook. Екс-міністр жартівливо написав, що “заслуговує на відзнаку “Друг НАБУ”.

“Маю честь з усіх Урядів бути єдиним міністром, вже дві справи якого будуть розглядатися у вищому антикорупційному суді. Гордий за Україну, виявляється корупцію у нас все ж подолано усюди, окрім однієї особи!”, - прокоментував новину Омелян.

Та відмітив, що особливої пікантності додає той факт, що судова практика з застосування ч.2 ст. 211 взагалі відсутня. І це перший раз, коли посадову особу будуть судити за нею. При цьому екс-чиновник наголошує, що корупції, якою займається НАБУ, у звинуваченні до нього немає.

“Ну що ж, готуємося до нової справи в суді. Цього разу буду вже відстоювати не лише себе особисто, але й право українського бізнесу на нормальні умови роботи на українському ринку і на розвиток держави”, - сказав Омелян.

Раніше APnews писав, що екс-міністру інфраструктури Омеляну повідомили про підозру.

10 гаджетів та винаходів, які з'явилися завдяки пандемії Covid-19
Білорусь віддала Росії 32 бойовиків ПВК "Вагнер"

Новини партнерів