НАБУ відкрило справу щодо Порошенка

НАБУ відкрило справу щодо Порошенка
Читать на русском

Кримінальне провадження відкрито у зв’язку з рішенням Вищого антикорупційного суду щодо п’ятого президента України Петра Порошенка.

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження у зв’язку з рішенням Вищого антикорупційного суду щодо п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це повідомили в Управлінні зовнішніх комунікацій НАБУ.

“На виконання ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 9 січня 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальні правопорушення, викладені у заяві народних депутатів України, і розпочато досудові розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна — ред.), ч.3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом - ред.) КК України за обставинами викладеними у вищесказаній заяві”, — йдеться у повідомленні.

Новини партнерів

Допомогу по безробіттю отримують понад 8 тис. жителів Києва
У Львові підозрюванних у підпалі автівки журналістки відправили під домашній арешт