НАБУ та СБУ прийшли з обшуками у Держагентство Зони відчуження

НАБУ та СБУ прийшли з обшуками у Держагентство Зони відчуження
Читать на русском

Голова Державного агентства Сергій Калашник пообіцяв всебічно сприяти слідству

Співробітники Національного антикорупційного бюро України та Службою безпеки України провели обшуки у приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження. Про це повідомляє APnews з посиланням на допис прес-служби агентства у Facebook.

Правоохоронці ознайомилися з документами, які можуть бути пов'язані з можливим вчиненням правопорушення за статтею 369 Кримінального кодексу України одним із колишніх керівників ДАЗВ і керівником державного підприємства, що входить до сфери управління Агентства.

"Під час обшуків в ДАЗВ представникам правоохоронних органів були надані копії та оригінали документів, які можуть бути пов'язані зі справою", - йдеться в повідомленні.

Голова Державного агентства Сергій Калашник пообіцяв всебічно сприяти слідству і надавати всі документи та інформацію, які допоможуть неупереджено розглянути ситуацію.

НАБУ та СБУ прийшли з обшуками у Держагентство Зони відчуження

Як повідомляв APnews раніше, Президент Володимир Зеленський разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем ушанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Новини партнерів

Слончаку повідомили про підозру через напад на поліцейського
Заходи можуть знову бути посилені: Шмигаль розповів про етапи виходу з карантину