НАБУ почало розслідування проти Ірини Венедіктової через перевищення службових повноважень

НАБУ розпочало розслідування по Венедіктовій
Читать на русском

Венедіктовій інкримінують перевищення влади або службових повноважень на посаді т.в.о. директора ДБР

Національне антикорупційне бюро почало розслідування за фактом незаконного призначення т.в.о. директора ДБР Венедиктової радників і помічників патронатної служби директора Бюро. Про це повідомив адвокат і екс-радник Директора ДБР Олег Шрам у Telegram.

У повідомленні від НАБУ йде мова про початок досудового рослідування по Ірині Венедіктовій.

"Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу)," - йдеться у повідомленні.

Раніше Олег Шрам подав звернення до НАБУ з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо Ірини Венедіктової.

"Ще в лютому я заявив про те, що т.в.о. директора ГБР Ірина Венедіктова незаконно призначила собі працівників патронатної служби (радників, помічників). Було подано відповідну заяву в НАБУ, а 7 травня ВАКС зобов'язав детективів відкрити це кримінальне провадження", - йшлося у повідомленні Шрама у Facebook.

Позивач стверджує, що призначення цих осіб на посади завдало істотної шкоди державним інтересам у вигляді виплати їм заробітної плати за рахунок коштів держави.

Як повідомляв APnews раніше, Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Ірини Венедіктової за зловживання повноваженнями.

Новини партнерів

Поліція затримала 17 осіб через вибух і бійки під офісом Віктора Медведчука
В ОП повідомили, що до послаблення карантину не готові шість областей