НАБУ не може затримати суддю Вовка, бо не вірить що його Facebook справжній

НАБУ не може затримати суддю Вовка, бо не вірить що його Facebook справжній
Ексклюзив
Читать на русском

Редакція APnews звернулась до прес-служби НАБУ за роз'ясненнями, як так може бути - людина в розшуку, а працює на робочому місці і ніхто його не затримує

НАБУ оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка і ще трьох суддів в розшук 11 серпня. Водночас 12 серпня сам суддя і прес-служба суду повідомила, що він знаходиться на робочому місці і "бігати не збирається".

Редакція APnews звернулась до прес-служби НАБУ за роз'ясненнями, як так може бути - людина в розшуку, а працює на робочому місці і ніхто його не затримує.

Відповідь представників бюро вийшла доволі дивною. Головним аргументом НЕ затримання Вовка назвали відсутність інформації про те, чи сторінка Facebook належить йому насправді.

"По-перше, невідомо, чи це його сторінка, чи ні. По-друге, все, що ми могли повідомити, ми повідомили, і більше за це, на жаль, повідомити саме на зараз не можемо. Вчора у САП вийшла велика публікація, це юридичний момент, там велике таке роз'яснення щодо вручення підозри, КПК, у який вона спосіб здійснюється", - розповіли нам у НАБУ.

В САП же таку ситуацію пояснюють "юридичними тонкощами".

НАБУ не може затримати суддю Вовка, бо не вірить що його Facebook справжній

Нагадаємо, главу Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка оголосили в розшук антикорупційні органи 11 серпня. Також в розшук оголосили Володимира Калеберду, Ігоря Качура, Миколу Сіроша, Ігоря Погрибніченко, Олексія Огурцова та Сергія Остапця.

Як повідомляв APnews раніше, голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що готовий прийти на допит у передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом порядку, не переховується від правоохоронців та знаходиться в Україні.

Новини партнерів

"Принижувати та провокували": співачка Глюкоза поскаржилася на українських прикордонників
"Шахтар" обійшов "Челсі" в клубному рейтингу УЄФА