
Чоловік віз у автомобілі 27 мішків з камінням.
В Житомирській області правоохоронці зупинили автомобіль, де було 700 кілограм бурштину. Водій намагався відкупитися. Про це APnews пише з посиланням на поліцію області.
Зазначається, що мікроавтобус Nissan довелося зупинити примусово, адже водій ігнорував вимоги зупинитися від поліцейських в сусідній області, які зафіксували порушення кількох правил дорожнього руху. Зокрема, в машині не був освітлений номерний знак в темний час доби.
Під час проведення обшуку патрульні виявили в авто 27 мішків з каменем, схожим на бурштин. Після цього водій запропонував співробітникам патрульної поліції хабар у розмірі 1000 євро за оформлення припинення інциденту.
Поліцейські викликали слідчо-оперативну групу Новоград-Волинського відділу, яка зафіксувала правопорушення. Вилучений бурштин передали на дослідження і зберігання в головне управління поліції в Житомирській області.
Досудове розслідування проводиться за ст. 240-1(Незаконний видобуток, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину) і 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального кодексу України.
Як повідомляв APnews раніше, в порту Одеси прикордонники вилучили 54 кілограми кокаїну вартістю $12 млн.