На Житомирщині виникло ще чотири пожежі, авіація продовжує скидати тони води

На Житомирщині виникло ще чотири пожежі, авіація продовжує скидати тони води
Читать на русском

До гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 818 чоловік та 140 одиниць техніки.

Рятувальники продовжують гасити щонайменше чотири осередки пожеж у Житомирській області. У Чорнобильській зоні відчуження також триває гасіння окремих осередків тління пеньків, залишків деревини та торф’яника.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Державну служба з надзвичайних ситуацій.

ДСНС заявила про чотири інциденти у Житомирській області:

- 28 квітня поблизу с. Рудня-Перганська Олевського району на території Поліського природного заповідника виникло загорання сухої трави та лісового масиву;

- 29 квітня поблизу с. Повча Лугинського району на території Повчанського лісництва виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву (вогнем пройдено близько 80 га);

- 29 квітня поблизу с. Лучанки Овруцького району на території Слобідського лісництва виникло загорання лісової підстилки (вогнем пройдено близько 25 га);

- 29 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Дубовий Гай Овруцького району на території Овруцького лісового господарства виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву (вогнем пройдено близько 15 га).

Станом на 7 ранку четверга, 30 квітня, рятувальники ДСНС допомагають працівникам лісових господарств гасити окремі осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини.

Зазначається, що до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 818 чоловік та 140 одиниць техніки, з них від ДСНС 122 чоловіки особового складу та 30 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими 29 квітня здійснено 6 скидів – 48 тонн води.

У Київській області пожежі у лісових масивах Зони відчуження локалізовані, але триває гасіння окремих осередків тління пеньків, залишків деревини та торф’яника в осередках, пройдених вогнем.

Інженерною технікою створено 1 055 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 207 чоловік та 64 одиниць техніки, з них від ДСНС 149 чоловік особового складу та 34 одиниці техніки, у тому числі 2 вертольоти. У середу, 29 квітня, вертольоти здійснили 42 скиди – 84 т води (з 4 квітня здійснено 2 354 скиди – 5 378 т води).

Як повідомляв APnews, підрозділи ДСНС гасять окремі осередки тління пеньків, залишків деревини та торф’янику у Чорнобильській зоні. А пожежу у заповіднику Житомирської області продовжують ліквідовувати.

Новини партнерів

Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік: що буде з квитками і складом артистів
Кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила 10 000, число смертей росте