На записі Медведчука та Суркова не вистачає тільки закадрового сміху: так було б автентичніше - Потьомкін

На записі Медведчука та Суркова не вистачає тільки закадрового сміху: так було б автентичніше - Потьомкін
Читать на русском

Олександр Потьомкін вважає, що журналістам спеціально "зливають" ці аудіозаписи, але потрібного ефекту вони не дають

Аудіозаписи розмов Віктора Медведчука та Владислава Суркова, які "зливають" журналістам, дискредитують голову СБУ часів Порошенко Василя Грицака. Про це пише публіцист Олександр Потьомкін у Facebook.

"Журналістам продовжують "зливати" аудіозаписи розмов Віктора Медведчука та Владислава Суркова. Журналісти продовжують публікувати ці записи з переможним кличем "дивіться, яка сенсація!". Але ось, як-то, ні з першого аудіозапису, опублікованого раніше, ні з другого, опублікованого 15 березня, ніякої сенсації в результаті не виходить. А знаєте, чому? Все досить просто. Тому що спроба зробити з них сенсацію викликає тільки щирий регіт у тих, хто витратив час, й, на відміну від журналістів, прослухав їх повністю", - зазначив експерт.

За його словами, аудіозапис, яку опублікували 15 березня, швидше за все був зроблений ще сім років тому.

"Тобто, автори цього нібито" зливу "відразу намагаються переконати всіх, що запис, яка виставляє главу СБУ часів Порошенко Василя Грицака в дуже невигідному світлі, спокійно пролежала всі ці роки десь там в комірчині СБУ або десь ще поблизу?

І Грицак залишив цей запис "в живих"? Навіщо? Щоб стати першим у світовій історії головою спецслужби, який сам себе "знищив" компроматом? Може він ще й на поличку собі десь її поклав й так і підписав "компромат на мене", а потім просто забув забрати, коли йшов з кабінету?

Ще, звичайно, посміхнувся з прямоти формулювань у нібито Медведчука та Суркова. Особливо в моменті, де вони нібито обговорюють перевезення готівки в Дебальцеве. З іменами (зокрема, Грицака), містами та іншими деталями. Тут в авторів вийшла, звичайно, невелика недоробка. Треба було приблизно так:

М: обговорімо поставки готівки в Дебальцеве. Там заступник голови СБУ займається. Грицак. Заступник голови СБУ. Щось зв'язок поганий. ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СБУ ГРИЦАК! Він повинен привезти готівку! Вибач, я на вулиці, тут багато людей ... шумно", - підсумував Потьомкін

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Донцов: Творці нових "записів" з голосами Медведчука та Суркова обкурилися
Під Одесою авто влетіло у припарковану вантажівку, є загиблі