На Закарпатті нелегалів з Туреччини затримали зі стріляниною

На Закарпатті нелегалів з Туреччини затримали зі стріляниною
Читать на русском

Всі затримані намагалися в результаті дістатися до Німеччини.

У Закарпатській області на українсько-угорському кордоні прикордонники зі стріляниною затримали нелегалів з Туреччини, які намагалися потрапити в Німеччину. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби.

Відзначається, що спробу незаконного перетину кордону помітили прикордонники відділу "Лужанка" під час патрулювання. Вони побачили чотирьох осіб, які намагалися подолати захисний паркан.

Самі зловмисники також помітили прикордонників і спробували сховатися. У підсумку, щоб зупинити втечу, українські силовики відкрили попереджувальний вогонь. Після цього всю четвірку нелегалів вдалося затримати.

При огляді при чоловіках виявили турецькі паспорти. Також саме тоді прикордонникам вдалося з'ясувати, що кінцевою метою нелегалів була Німеччина. Наразі їх містять в пункті тимчасового тримання Мукачівського прикордонного загону.

Раніше APnews повідомляв, що в порту біля Одеси затримали двох нелегалів, які сховалися в тканині. Чоловіки планували нелегально потрапити до родичів в Італію.

Новини партнерів

На Львівщині проголосили 2022 рік "роком УПА"
У сім'ї хворого на поліомієліт малюка захворіли ще шестеро дітей