На Закарпатті 20 шкіл закрили на карантин через COVID-19

На Закарпатті 20 шкіл закрили на карантин через COVID-19
Читать на русском

У Закарпатській області перебувають постійні групи, які моніторять і безпосередньо перебувають у закладах загальної середньої та дошкільної освіти

У Закарпатській області 20 навчальних закладів закрили на карантин, вони працюють в дистанційному режимі, проте ситуація в регіоні контрольована. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Закарпатської обласної держадміністрації.

"Зараз в області є 20 закладів освіти, які перебувають у дистанційному режимі. Також маємо 147 класів при функціонуючих закладах середньої освіти, де діти навчаються у дистанційному режимі", - сказав заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

За його словами, у Закарпатській області перебувають постійні групи, які моніторять і безпосередньо перебувають у закладах загальної середньої та дошкільної освіти на предмет дотримання всіх карантинних вимог.

Також вони слідкують за наявністю засобів індивідуального захисту та дотриманням вимог самого освітнього процесу.

Як раніше повідомляв APnews, Кабмін змінив поріг захворюваності на коронавірус в "жовтій" і "помаранчевої" карантинних зон. У "зеленій" зоні дозволили проводити концерти.

Зеленський обговорив ситуацію на Донбасі та безвіз для українців з Трюдо
В Україні запустили сервіс платежів PayGovUа: що це таке і як ним скористатися

Новини партнерів