На Вінничині зросла кількість хворих на COVID-19: п'ятеро - у важкому стані

На Вінничині зросла кількість хворих на COVID-19: п'ятеро - у важкому стані
Читать на русском

За останню добу коронавірус виявили ще у 7 осіб.

У Вінницькій області станом на ранок 4 квітня зросла кількість хворих на коронавірус - лабораторно підтверджено 66 випадків, з яких п'ятеро осіб - у важкому стані. Про це на брифінгу повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

«Станом на 10.00 суботи у Вінницькій області зареєстровано 148 підозр на коронавірусну інфекцію. Лабораторно підтверджено на цю годину вже 66 випадків СOVID-19, в тому числі, у шести дітей (двох у Вінниці, одного – в Чернівецькому і трьох у Гайсинському районах). У 75 випадках коронавірус не виявлено, зразки від 7 осіб ще досліджуються», - повідомив Скальський.

За словами Скальського, найбільша кількість хворих зафіксована у Вінниці - 47 випадків. Вісім випадків захворювань на СOVID-19 зафіксовано у Гайсині, по два – у Вінницькому, Крижопільському, Хмільницькому і Жмеринському районах, по одному – в Чернівецькому, Липовецькому районах та м. Ладижин.

Стаціонарно лікується сорок один хворий на коронавірус, з них п’ятеро – у стабільно тяжкому стані, у тому числі, одна дитина. Лікуються амбулаторно 25 осіб.

Для проведення досліджень методом ПЛР область має у розпорядженні 3400 тестів. Усього в лабораторіях області протестовано 1140 зразків матеріалів.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні кількість хворих на коронавірус перевищила тисячу - вже зафіксовано 1096 випадків COVID-19.

Новини партнерів

Україна направить в Італію спиртові дезінфектори, - Аваков
Ціни на медичні маски зросли в декілька десятків разів, - Transparency International