На виборчі дільниці не пустять людей з температурою, - Степанов

На виборчі дільниці не пустять людей з температурою, - Степанов
Читать на русском

Будь-яка людина з ознаками респіраторних захворювань або з температурою (вище 37,2) повинна буде покинути приміщення виборчої дільниці

Виборців, які на момент відвідування дільниці матимуть температуру, що вища за 37,2, не допустять до голосування. Такі заходи вирішили приймати у МОЗ під час місцевих виборів 25 жовтня.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Він розповів, що перед початком роботи голова окружної комісії повинен визначити відповідальну особу, яка буде проводити опитування про наявність симптомів респіраторних захворювань у виборців. Опитування буде стосуватись всіх осіб, які будуть приходити на виборчі дільниці.

“Будь-яка людина з ознаками респіраторних захворювань або з температурою (вище 37,2) повинна буде покинути відповідне приміщення і звернутися до лікаря”, - сказав Степанов.

Зазначив також, що біля одного столу, де видаються бюлетені, може перебувати не більше 3 осіб. За його словами, на виборчих дільницях буде також розмітка для дотримання дистанції. Крім того, він запропонував за можливості забезпечити окремий вхід та вихід з виборчої дільниці, щоб люди якомога менше контактували між собою.

Раніше APnews писав, що за словами Степанова, в Україні знову введуть жорсткий карантин, коли кількість хворих досягне 11-15 тисяч за добу.

Читайте також:

Новини партнерів

Комаровський пояснив, чому пацієнти з COVID-19 втрачають нюх
Загадкова смерть школяра в Прилуках: батьки рік не можуть поховати сина