Всупереч карантину і "урізаному бюджету" на зарплати співробітникам ДБР виділили мільйони гривень

Всупереч карантину і "урізаному бюджету" на зарплати співробітникам ДБР виділили мільйони гривень
Ексклюзив
Читать на русском

При цьому ефективність роботи відомства залишає бажати кращого

Разом з карантином в Україні ввели тотальні скорочення витрат з бюджету країни. Особливо це торкнулося зарплат багатьох державних працівників, зокрема зарплат працівників культурної сфери або аеропорту). Але, як виявилося, зовсім не торкнулося працівників ДБР, пише APnews.

Як зазначив екс-радник директора ДБР, адвокат Олег Шрам, карантин і економія бюджету обійшли ДБР стороною. За "карантинний" період співробітники відомства отримали з бюджету зарплати, які обчислюються в мільйонах гривень.

У таблиці наведено суми (в млн. грн.), витрачені в цьому році з бюджету України на заробітні плати та грошове забезпечення в ДБР (Центральний апарат і 7 територіальних управлінь). І це понад 30 мільйонів щомісяця, а в червні майже 70 млн грн.

В ексклюзивному коментарі юрист Ростислав Кравець зазначив, що при цьому всьому ККД у відомства - нульовий, а робота, яка робиться, більше схожа на піар і створення видимості активної діяльності.

"Що стосується роботи ДБР, також як і роботи НАБУ, - поліпшення ситуації в країні я не бачу. Їх робота полягає же не тільки в залученні до відповідальності і викритті корупціонерів, хоча і це залишається на рівні якихось регіональних дрібних правопорушень. Немає розкриття серйозних глобальних схем стратегічних напрямків", - сказав експерт.

Ростистав Кравець зазначив, що адміністрація як попереднього, так і нового президента мала і має вплив на хід слідства, втручаючись в розслідування.

"Тому говорити про те, що це якийсь незалежний орган не можна. ДБР, як і НАБУ, необхідно ліквідувати, щоб не нести зайві витрати на утримання ще двох абсолютно непотрібних правоохоронних органів", - підкреслив юрист.

Читайте також:
Черговий пук: адвокат пояснив, чому створення управлінь ДБР в Криму, Києві і областях не спрацює

Новини партнерів

Екс-міністру екології Злочевському повідомили про підозру
Уряд схвалив підвищення розміру мінімальної зарплати