На тлі тотального падіння рейтингу влади, довіра до голови ВР Разумкова зросла - соціологи

На тлі тотального падіння рейтингу влади, довіра до голови ВР Разумкова зросла - соціологи
Читать на русском

З вересня по листопад кількість українців незадоволених роботою президента збільшилася

Українці стали менше довіряти президентові Володимиру Зеленському та партії "Слуга народу" через непопулярних рішень та скандали навколо окремих народних депутатів. Водночас, рівень довіри до спікера Верховної Ради Дмитру Разумкова стабільно зростає та не показує негативних стрибків.

Про це повідомляє APnews з посиланням на соціологічне дослідження групи "Рейтинг".

Так, 60% українців, які брали участь в опитуванні, заявили, що незадоволені результатами роботи Зеленського на посаді президента, в той час, як відносно Разумкова негативно висловилися тільки 48% опитаних. При цьому спікеру Ради довіряють 33% українців.

Буквально два місяці тому - у вересні - рівень невдоволення роботою президента був значно нижчим - 57%, а Разумковим - 55%. Водночас в період з вересня по листопад стало більше на 10% українців, які задоволені роботою спікера парламенту.

Згідно з опитуванням, чимале значення зіграли останні рішення влади про введення карантину вихідного дня та витрата коштів з коронавірусного фонду на дороги, бо більшість українців вважає, що гроші треба було витратити на закупівлю засобів захисту для лікарів, облаштування лікарняних ліжок медичним киснем, закупівлю ліків та обладнання для лікарень, доплати лікарям та особам залученим до боротьби з коронавірусом, збільшення тестування на коронавірус.

Закономірно, що Разумков не втрачає рейтинг репутаційно обмеживши себе від скандалів навколо "Слуги народу". Примітно також й те, що в одному з останніх інтерв'ю спікер іронізував, назвавши себе "Президентом парламенту". Фактично, чутки про президентські амбіції глави ВР розносяться вже давно, проте після останніх подій складається враження, що надалі натяк на президентство може виявитися зовсім не жартом.

Новини партнерів

По Україні повністю замінять громадський транспорт на електричний - Криклій
Британка народила двійню в комі від COVID-19