На столичному ВДНГ проводяться обшуки: СБУ і Нацполіція арештовує обладнання

На столичному ВДНГ проводяться обшуки: СБУ і Нацполіція арештовує обладнання
Читать на русском

Слідчі підозрюють гендиректора в зловживанні службовим становищем і отриманням неправомірної вигоди за передачу в оренду держмайна.

В офісі і павільйонах ВДНГ (Національний комплекс "Експоцентр України") проходять обшуки за участю СБУ і Нацполіціі. Правоохоронці "вилучають документи і заарештовують обладнання".

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу ВДНГ і гендиректора Євгена Мушкіна.

Повідомляється, що слідчі підозрюють Мушкіна в зловживанні службовим становищем і отриманням неправомірної вигоди за передачу в оренду держмайна.

При цьому сам Мушкін зазначив, що тільки минулого тижня вдалося закрити величезний податковий борг ВДНГ перед державою, який накопичувався багато років. Гендиректор допускає, що на його місце просто хочуть "поставити безпринципного чиновника" і побудувати ТРЦ прямо на парковці ВДНГ.

"Я завжди відкритий для будь-яких перевіряючих органів, вся звітність ВДНГ публікується на сайті комплексу. На будь-який запит державних служб, ми готові надавати документи та пояснення.

Думаю, що багатьом буде набагато простіше, якщо вийде усунути такого романтика як я, і поставити на моє місце якогось безпринципного і «відкритого до пропозицій» чиновника. Який буде закривати очі на спроби побудувати ТРЦ прямо на парковці Експоцентру або рейдерські захоплення скверів всередині комплексу. Тому прямо зараз в офісі ВДНГ, павільйонах і у мене вдома люди в формі вилучають документи і заарештовують обладнання", - розповів Євген Мушкин.

Правоохоронні органи деталі поки не розголошують.

Як писав APnews, нещодавно ДБР нагрянуло з обшуками в центральний офіс "Укрзалізниці".

Новини партнерів

Байден знову поговорив з Путіним по телефону та заявив, що підтримує Україну
У Борисполі в колонії зафіксували спалах COVID-19 серед в'язнів, а з лікарів – лише стоматолог