На саміті в 2021 році в Києві запустять Кримську платформу - Кулеба

На саміті в 2021 році в Києві запустять Кримську платформу - Кулеба
Читать на русском

Дмитро Кулеба зазначив, що на саміті зберуться лідери держав і представники різних міжнародних організацій

Кримську платформу намір запустити на саміті, який відбудеться в Києві у 2021 році. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра закордонних справ Дмитра Кулеби в ефірі телеканалу Україна 24.

За його словами, на саміті зберуться лідери держав і представники різних міжнародних організацій. При цьому він вказав, Кримська платформа буде об'єднанням держав, міжнародних організацій, а також недержавних гравців, які повинні об'єднатися навколо деокупацію Криму.

"У Кримській платформі буде кілька рівнів: міжурядовий, міжпарламентський і експертний рівень. За всіма цими напрямками буде розгорнуто роботу, яка буде наближати деокупацію Криму і його повернення в Україну", - зазначив Кулеба.

Крім того, він вказав, що в рамках Кримської платформи постараються обмежити можливості для "російського свавілля в Криму".

"Ми будемо зміцнювати санкції, ми будемо створювати такі умови у світовій політиці, які будуть витісняти Росію з Криму", - підкреслив Кулеба.

Як раніше повідомляв APnews, Російська Федерація веде підготовку на території включеного Криму до розміщення ядерної зброї.

Новини партнерів

У Дніпрі п'яний 70-річний дідусь розгромив храм: фото, відео
Суд ЄС скасував рішення про накладення санкцій на Азарова