На сайти українських держорганів здійснили нову кібератаку

На сайти українських держорганів здійснили нову кібератаку
Читать на русском

Кількість сайтів українських держорганів, які зазнають хакерської атаки, зростає.

Низка сайтів державних органів України знову зазнала кібератаки. Наразі не працює сайт Верховної Ради, Кабінету міністрів, Міністерства закордонних справ України, а також Служби безпеки України. Пише APnews.

Також з труднощами у доступі працюють сайти Міністерства оборони України, а на сайті МВС – включили фільтр від ddos-атак. Чергова кібератака розпочалася приблизно після 15:00 за Києвом.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров підтвердив, що на Україну розпочалася чергова масова DDoS-атака. За словами Федорова, на портал та додаток "Дія" також здійснюється атака, проте вони з нею успішно справляються та продовжують стабільну роботу.

Варто зазначити, що раніше голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що його самого та його сім'ю атакували хакери. Були спроби зламати облікові записи членів сім'ї.

"Почалися активні спроби зламати акаунти усієї моєї родини, заблокувати банківські картки, а також інші кібератаки", - повідомив Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 січня хакери спробували вивести з ладу близько 70 сайтів центральних та регіональних органів влади, зокрема "Дію". У СБУ припускають, що за кібератакою може стояти Росія.

Раніше APnews повідомляв, Німеччина проведе розслідування масштабної кібератаки в Україні.

Новини партнерів

Зеленський вимагає від Росії гарантії безпеки для України на рівні з іншими країнами (Відео)
Перед засіданням, де мали ухвалити указ щодо впровадження надзвичайного стану, Верховну Раду "замінували"