На Рівненщині під суд потрапила жінка, чия дитина влаштувала цькування вчительці в Instagram

На Рівненщині під суд потрапила жінка, чия дитина влаштувала цькування вчительці в Instagram
Читать на русском

Жінка уникла покарання завдяки технічній помилці.

На Рівненщині перед судом постала жінка, чия дитина цькувала вчительку в Instagram. Зокрема, учень ліцею писав образи на адресу жінки, а також опублікував відео.

Про це APnews повідомляє з посиланням на ухвалу Зарічненського районного суду.

Сам інцидент стався у травні цього року у селі Вічівка. Точний вік дитини невідомий, але оскільки у рішенні суду її називають "малолітньою" - школяру не виповнилося 14 років. А це означає, що за його вчинки несуть відповідальність батьки.

Мати, яка виступила відповідачкою у справі, частково визнала провину. За її словами, вчителька накричала на хлопчика за те, що він вирішив поїсти у класі. Також вона змусила його викинути їжу - нібито це стало причиною конфлікту.

Згодом мати дізналася, що хлопчик знущався з учительки в соцмережах - опублікував у Instagram відео про потерпілу і писав образи на її адресу. Що саме за відео виклав школяр – невідомо, але він уже вибачився у вчительки.

У результаті суд визнав, що учень здійснив психологічний булінг (траву) щодо педагога, "внаслідок чого могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров'ю потерпілої". Проте мати уникла адміністративної відповідальності з технічної причини.

Річ у тому, що матеріали справи надійшли до суду лише 9 листопада. А стягнення суддя може накласти пізніше як за три місяці з дня скоєння правопорушення. Тому провадження справи просто закрили.

Раніше APnews повідомляв, що на Миколаївщині мати школяра заплатить 2 500 гривень штрафу за мати сина в Instagram.

Новини партнерів

Радник голови ОП заявив, що Зеленський запобіг держперевороту: подібні дії можливі тільки зненацька
У Київській області школярі принесли до класу флакон з невідомою рідиною: однокласникам викликали "швидку"