На Полтавщині в стару могилу померлої людини підзахоронили родичку чиновника

На Полтавщині в стару могилу померлої людини підзахоронили родичку чиновника
Читать на русском

Чоловік давно померлої пенсіонерки, яка була похована на місці, де підхоронили родичку чиновника впевнений, що винним у такій ситуації є ритуальне підприємство.

У Кременчуці Полтавської області на місце померлої 14 років тому пенсіонерки підзахоронили матір колишнього заступника голови обласної ради. Про це APnews пише з посиланням на "Кременчуцьку газету".

Зазначається, що таку "подвійну" могилу зробили на міському кладовищі у Крюковському районі.

Тепер чоловік давно померлої жінки намагається знайти винних у цій ситуації.

Хто винен?

Микола Авраменко, чоловік померлої 14 років тому жінки, звинувачує у подвійному похованні підприємство "Спецкомбінат ритуальних послуг".

Пенсіонер каже, що після похорон він отримав на руки всі необхідні папери, які засвідчують, що його дружина похована саме на цьому місці.

Однак, після візиту на цвинтар цього року, чоловік виявив на тому ж місці могилу іншої жінки.

Як виявилося, там поховали матір ексзаступника голови облради Євгена Холода.

Що кажуть у ритуальній службі?

У ритуальному підприємстві потерпілому Миколі Авраменко відповіли, що інша родина, яка поховала родичку на місці його дружини, також має на руках документи про резерв цього місця на кладовищі, видані у 2014 році.

При цьому позиція "Спецкомбінату ритуальних послуг" дуже обурила чоловіка, адже там заявили, що під час копання ями для нового поховання не виявили предметів, які б вказували на наявність раніше здійсненого поховання.

Проте, працівники цвинтаря у коментарі журналістам зізналися, що під час копання нової могили наткнулися на труну, про що повідомили керівництву. На це їм нібито "сказали продовжувати".

Як відреагувала поліція?

Микола Авраменко у пошуках винних звернувся навіть на Урядову "гарячу" лінію. Там зобов’язали кременчуцьких чиновників розібратися, однак і через місяць ситуацію не вирішено.

Пенсіонер зі свого боку направив заяву в місцеву прокуратуру.

Потерпілий каже, що на місце підзахоронення особисто приїздив начальник Крюківського відділку поліції Кременчука Араік Кочкадамян.

"Мені він сказав, що справа на контролі", – зазначив Аврамено.

Як повідомляв APnews раніше, у Росії в закритій труні "похоронили" живого пенсіонера з коронавірусом.

Читайте також:

Новини партнерів

Сім країн Євросоюзу почали масову вакцинацію від COVID-19
Дружина Зеленського заявила, що президент не говорив про другий президентський термін