На польсько-білоруському кордоні зникла чотирирічна дівчинка з Іраку: підозрюють, що її вже немає в живих

На польсько-білоруському кордоні зникла чотирирічна дівчинка з Іраку: підозрюють, що її вже немає в живих
Читать на русском

Владу Польщі звинувачують у тому, що зусиль для пошуків дівчинки було докладено недостатньо.

Чотирирічна дочка мігрантів з Іраку зникла у лісі після того як її розлучили з батьками в ході сутички з прикордонниками Польщі. Підозрюють, що дитина, якщо ще жива, то це не надовго.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Rzecz Pospolita.

Як повідомили гуманітарні групи 8 грудня, дівчинку на ім'я Ейлін розлучили із батьками після того, як мігранти прорвали кордон з Польщею в понеділок ввечері. Дорослі передали доньку іншому дорослому мігранту, коли польські прикордонники підійшли та відтіснили їх назад до Білорусі. Тож, дитину останній раз бачили з людиною, яка її супроводжувала, біля прикордонного польського села Новий Двор.

"Ця дівчинка, ймовірно, або вже померла, або дуже скоро помре. Найдраматичнішим є те, що якби це була польська дитина, її шукала б вся країна. Пошук слід було почати, як тільки вони дізналися про ситуацію... Шанси зменшуються, знову настає ніч і температура почне знижуватися, тому, якщо ми хочемо врятувати її, це має статися негайно", - заявила Кася Косьцеша з благодійної організації "Сім'ї без кордонів".

Водночас, прес-секретар прикордонної служби повідомила, що військові почали пошуки дитини у вівторок близько опівночі, коли отримали інформацію про її зникнення.

"До місця, де мала бути дівчинка, скерували додаткові патрулі. Ми також шукали з повітря з гелікоптерів, але нікого не знайшли", - розповіла Анна Міхальська.

Владу Польщі звинувачують у тому, що зусиль для пошуків дівчинки було докладено недостатньо.

Як повідомляв APnews, це вже не перша дитяча смерть на білорусько-польському кордоні. Біля кордону Польщі загинула однорічна дитина мігрантів, батьки блукали з нею у лісі 1,5 місяці.

Новини партнерів

На двох трасах України ввели обмеження на рух транспорту через негоду
Кулеба розповів, куди Україна витратить виділений Британією 1 млрд фунтів стерлінгів