На похоронах Марадони поліція обстріляла людей і застосувала газ і водомети

На похоронах Марадони поліція обстріляла людей і застосувала газ і водомети
Читать на русском

Через це церемонію прощання завершили раніше, ніж очікувалося.

Церемонія прощання з Дієго Марадоною в президентському палаці Каса Росада закінчилася раніше покладеного терміну через масові сутичок між поліцією і фанатами. Про це APnews повідомляє з посиланням на Infobae.

Заворушення почалися, коли поліція за дві години до завершення церемонії закрила головний вхід в будівлю. Після цього аргентинські фани і почали атакувати поліцію, залазячи на огорожу, і кидаючи в копів камені і пляшки.

Поліція, своєю чергою, застосували спеціальні засоби в спробах заспокоїти натовп. Спробував заспокоїти фанатів і президент Аргентини, який попросив дочок Марадони продовжити церемонію прощання на три години. На жаль, на цьому сутички не вщухли.

З метою безпеки труну спочатку перенесли в інше приміщення, а потім достроково завершили церемонію. Сьогодні ж Марадону поховали на кладовищі Белла Віста. Нагадаємо, що через смерть Дієго, в Аргентині оголосили триденну жалобу.

Своєю чергою, на дводенній церемонії прощання з Марадоною очікувалася присутність близько мільйона вболівальників. Підрахувати точну кількість учасників церемонії важко, але мова і правда йшла про сотні тисяч людей.

Новини партнерів

Єрмак прийняв відставку Уманського після скандалу і розніс за «звільнення по інтернету»
ОГП дозволив прокурорам, які проходять атестацію, перездавати тести - заява