На підготовку закладів освіти Києва до навчального року виділили майже 4 млрд

На підготовку закладів освіти Києва до навчального року виділили майже 4 млрд
Читать на русском

Наразі педагогічні колективи активно готуються до нового навчального року і планують свою роботу

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що на підготовку закладів освіти до нового навчального року виділено майже 4 мільярди гривень. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

"Департамент освіти КМДА створив групу з фахівців, яка вже 7 серпня представить план дій щодо початку навчального року в школах. Місто напрацювало кілька сценаріїв відновлення навчального процесу з огляду на епідеміологічну ситуацію. Сьогодні ми робимо все, щоб діти 1 вересня сіли за парти в школах", - зазначив Кличко.

Він підкреслив, що наразі педагогічні колективи активно готуються до нового навчального року і планують свою роботу.

Більшість закладів освіти, за кошти міста, вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту.

"Хочу нагадати, що ми виділили майже чотири мільярди гривень на підготовку закладів до нового навчального року. Найбільше коштів – близько двох мільярдів – спрямували на ремонти в закладах освіти та на загальноміські програми", - уточнив Кличко.

Як повідомляв APnews раніше, лише вісім учнів з усієї України набрали 200 балів на ЗНО цього року. Минулого року показник був удвічі вищий – 17 учасників проявили знання предмету на максимальний бал.

Новини партнерів

Серед працівників ЦВК зафіксували випадок зараження коронавірусом
ЗНО-2020: В Україні лише 8 учнів склали тест з української мови на 200 балів