Команда Мінцифри зустрічалася з Apple з приводу перепису населення в Україні, - Федоров

Команда Мінцифри зустрічалася з Apple з приводу перепису населення в Україні, - Федоров
Читать на русском

За словами чиновника, його міністерство зацікавлене в іноземних технологіях, за допомогою яких можна було б реалізувати цей процес.

Команда Мінцифри зустрічалася з представниками американської компанії Apple з приводу перепису населення в Україні. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву віце-прем'єр міністра і глави установи Михайла Федорова.

"Я не хочу, щоб уряд провів перепис заради перепису. Важливо, щоб був результат. Зараз служба статистики направила до кожного міністерства оновлений запит про те, як будуть використовуватися результати перепису. Наприкінці цього року окремо представимо, як буде проходити перепис, якими будуть її терміни, як він буде фінансуватися", - зазначив політик.

За словами чиновника, зараз команда Мінцифри активно вивчає досвід інших країн у цій сфері.

«Сьогодні багато брендів готові продати техніку, яка під час перепису і після нього стане неактуальною. Apple під час перепису населення в США надавала більшу частину техніки в оренду на кілька тижнів. Це величезна економія державних коштів. Зараз ми розглядаємо пропозиції різних компаній. Apple була першою, з ким ми зустрілися», - підсумував він.

Раніше APnews писав, перепис населення в Україні проводитимуть через інтернет.

Новини партнерів

В Івано-Франківську чоловік посеред вулиці стріляв з пістолета: одна людина поранена
Таліби публічно відшмагали чоловіка батогом “за крадіжку” перед будівлею МОН в Кабулі. Відео