На Олімпіаді в Токіо вперше за 109 років два спортсмени розділили золоту медаль. Відео

Спортсмени показали однаковий результат і використовували однакову кількість спроб.

На Олімпіаді-2020 на Токіо перемогу в стрибках у висоту розділили відразу два спортсмена. Йдеться про італійця Джанмарко Тамбері і представника Катару Моатаза Есса Баршіма. Про це повідомляє APnews.

Спортсмени показали однаковий результат у фіналі (2,37 метра), причому обидва спортсмени використовували однакову кількість спроб. В результаті судді запропонували спортсменам не проводити переприжку, а розділити золоту медаль на двох.

Тамбері і Баршев, які стали близькими друзями ще після зустрічі на чемпіонаті для юніорів в канадському Монктоні в 2010-му році. "Срібло" в цій категорії вирішили не вручати нікому. А бронзову медаль в підсумку завоював білорус Максим Недосєков.

Причому він також подолав висоту в 2,37 метра, але на це йому знадобилося більше спроб. Відзначимо, що випадок коли відразу два спортсмени отримали золоту медаль за одне змагання - унікальний. В останній раз таке відбувалося 109 років тому.

Раніше APnews розбирався, скільки платять олімпійським медалістам в Україні і порівнював ці преміальні з виплатами в США, РФ, Японії і не тільки. Виявилося, що виплати коливаються від 15 000 до мільйона доларів.

Мінкульт створив цифрову карту до Дня Незалежності України
«Тримаємо кулаки»: Дорофєєва розповіла про стан свого танцюриста, побитого УДОшником