На мітингу під Радою сталася бійка між активістами і поліцією через сміття

На мітингу під Радою сталася бійка між активістами і поліцією через сміття
Читать на русском

Співробітники правоохоронних органів не пропускали до будівлі мітингувальників, які принесли до Ради пакети зі сміттям в рамках акції

Під будівлею Верховної Ради в Києві в середу, 15 липня, відбулися сутички між учасниками акції "Не хочу жити на смітнику" і поліцією. Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідне відео.

Співробітники правоохоронних органів не пропускали до будівлі мітингувальників, які принесли до Ради пакети зі сміттям в рамках акції. Люди хотіли продемонструвати проблематику зростання звалищ і відсутність перероблення сміття.

В результаті між активістами і правоохоронцями виникла бійка.

Нагадаємо, що в Раді повинні розглянути законопроект №2207-1-д "Про управління відходами". Своєю чергою, активісти хочуть підтримати закон, оскільки кожен рік в Україні виробляється 400 млн тонн відходів, з яких тільки 6% переробляється. Решта відходів розміщуються на полігонах і звалищах.

Як повідомляв APnews раніше, під будівлею Кабінету міністрів України пройшла чергова акція протесту. Близько 100 працівників ресторанів і барів вимагали від уряду дозволити їм працювати вночі.

Новини партнерів

Вазочка цукерок, ікони і злитки золота. Суд зняв арешт з майна Богатирьової
Гармата з 30 метрів і дві гольові передачі: як Малиновський допоміг розгромити "Брешію"