На міністерство ветеранів виділять 1,8 млрд гривень у бюджеті-2020

На міністерство ветеранів виділять 1,8 млрд гривень у бюджеті-2020
Читать на русском

Державне фінансування передбачене на психологічну реабілітацію, санаторно-курортне лікування та підтримку громадських об'єднань ветеранів

Проект державного бюджету на 2020 рік до другого читання передбачає фінансування Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у сумі 1,8 млрд грн, передає Інтерфакс.

Про це йдеться в законопроекті №2000 від 15 вересня, з доробками до другого читання.

Зокрема, на керівництво та управління у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України передбачається 150,8 млн грн, на фінансову підтримку громадських об'єднань ветеранів на виконання загальнодержавних програм (проектів, заходів), заходи з відвідування військових поховань і військових пам'ятників і з відзначення святкових, пам'ятних та історичних дат - 17,7 млн грн.

Також на заходи щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції гідності, учасників АТО і осіб, які здійснювали заходи щодо гарантування національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях із метою повернення до мирного життя передбачається 246,4 млн грн.

На заходи щодо захисту та забезпечення прав і свобод осіб, позбавлених особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та органами влади Росії з політичних мотивів, а також у зв'язку із суспільною, політичною чи професійною діяльністю зазначених осіб, підтримки зазначених осіб і членів їхніх сімей, заходи з реінтеграції населення тимчасово окупованих територій, виплати державних стипендій ім. Левка Лук'яненка - 66,5 млн грн, на заходи, спрямовані на зменшення соціального, економічного та екологічного впливу вибухонебезпечних предметів на життя та діяльність населення (протимінна діяльність) та інформування населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів - 5 млн грн.

Крім того, на грошову компенсацію постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, викликаної збройною агресією Росії, - 40,2 млн грн і на пілотні заходи з реагування на проблеми для розвитку, викликані переміщенням осіб і поверненням комбатантів, - 7,5 млн грн. Міністерству передбачено 1,266 млрд грн загальнодержавних видатків на різні субвенції місцевим бюджетам.

Новини партнерів

Печерський суд дав ДБР дозвіл перевірити доходи Порошенка за 5 років
Держгеонадра очолив Роман Опімах - голова асоціації газовидобувних компаній