На Львівщині оголосили режим НС через катастрофічну нестачу газу

На Львівщині оголосили режим НС через катастрофічну нестачу газу
Читать на русском

Причина в тому, що левова частка бюджетних установ, що використовують природний газ для опалення і гарячої води, не уклали договори

У Львівській області оголосили режим надзвичайної ситуації через катастрофічну нестачу газу для бюджетних установ. За підрахунками, з 4 тисячі пунктів обліку природного газу на сьогодні включені лише 986, що складає 23,4%.

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Проблема виникла через те, що левова частка бюджетних установ, які використовують природний газ для опалення та гарячої води, на сьогодні не уклали договорів на постачання природного газу.

Як розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Богдан Кейван, причин для неукладення договорів було кілька: тривалість проведених торгів в системі Прозорро - як через відсутність достатньої кількості учасників, так і через значні коливання ціни на газ.

Через подальше виникнення загрози життю та здоров’ю населення області та завданню значних матеріальних збитків, становище визнали "надзвичайною ситуацією техногенного характеру регіонального рівня".

Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, його вже передали до Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Раніше, як писав APnews, мер Івано-Франківська заявив, що бюджетні установи міста залишилися без опалення через дорогий газ.

Новини партнерів

В Офісі Зеленського заперечують нестачу газу в Україні, кажуть – "ЗМІ розганяють паніку"
У Саакашвілі через голодування в тюрмі виникли проблеми з пересуванням і моторикою – адвокати