На КПВВ з окупованими Донбасом і Кримом відкриють пункти зв'язку з президентом і владою

На КПВВ з окупованими Донбасом і Кримом відкриють пункти зв'язку з президентом і владою
Читать на русском

Як зазначив секретар РНБО, буде створено спеціальний додаток для жителів непідконтрольних територій, за допомогою якого вони зможуть звертатися в українські держоргани.

На сьогоднішньому засіданні РНБО було прийнято рішення про створення центрів комунікації з владою, зокрема з президентом на лінії розмежування з окупованими Донбасом і Кримом, щоб забезпечити конституційні права для людей, які долають лінію розмежування з непідконтрольними територіями. Центри діятимуть на контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ).

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Як зазначив секретар РНБО, буде створено спеціальний додаток для жителів непідконтрольних територій, за допомогою якого вони зможуть звертатися в українські державні органи. А створенням центрів буде займатися Міністерство цифрової трансформації.

"Розглядали, яким чином налагодити конституційні права тих людей, які перетинають лінію розмежування на КПВВ у Донецькій, Луганській і Херсонській областях. Для того, щоб відкрити пункти прямої комунікації безпосередньо з представниками влади, з президентом, Кабміном і іншими органами влади. Прийняли рішення доручити Міністерству цифрової трансформації розробити технічне завдання для такого продукту і через два тижні на РНБО розглянути цей інструмент і найближчим часом ввести", - повідомив Данілов.

Раніше APnews повідомляв, Зеленський планує повернути Крим і Донбас до 2030 року.

Новини партнерів

У столиці Молдови загасили Вічний вогонь через газову кризу
Кабмін протягом трьох днів вирішить питання безперебійного постачання газу – Данілов