На консульство України в Судані напали озброєні грабіжники

На консульство України в Судані напали озброєні грабіжники
Читать на русском

Деякі злочинці були одягнені у військову форму.

Консульство України в Судані було скоєно напад озброєних грабіжників. Про це APnews повідомляє з посиланням на суданське видання Suna.

Консул України в Судані Муса Мухаммад Саїд повідомив, що грабіжники увірвалися в приміщення консульства, і забрали цінне майно, а також гроші. Ось тільки покинути місце злочину зловмисникам не вдалося.

Правоохоронці, які прибули на місце, затримали чотирьох грабіжників в будівлі консульства. Причому двоє з них були одягнені в цивільний одяг, а двоє інших - у військовій формі і формі Сил оперативної підтримки. Інформацію про це підтвердив офіційний представник Сил оперативної підтримки Судану бригадний генерал Джамал Джумаа.

Муса Мухаммад Саїд, своєю чергою, розповів, що особисто відвідав поліцейську дільницю для впізнання злочинців. Також наш консул подякував суданських правоохоронців за оперативне затримання зловмисників.

На консульство України в Судані напали озброєні грабіжники

Раніше ми повідомляли про невдале пограбування будинку в Черкаській області. Намагаючись приховати злочин, грабіжник підпалив будинок, але в результаті задихнувся сам.

Новини партнерів

Комаровський розповів, чим небезпечна втрата нюху через COVID-19: відео
"Ні" інтернету на перерві і туалетам на вулиці. З січня школи запрацюють за новим регламентом