На Кіровоградщині вже 76 людей підхопили коронавірус, з них 27 медиків

На Кіровоградщині вже 76 людей підхопили коронавірус, з них 27 медиків
Читать на русском

Двоє жінок з діагнозом Covid-19 померли.

На Кіровоградщині, станом на середу, 8 квітня, зафіксовано вже 76 випадків захворювання на коронавірус. Двоє людей померли, наразі їх родичі проходять обстеження.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА.

У повідомленні йдеться, що 4 квітня від ускладнень, які спричинив коронавірус, померла 84-річна мешканка Кропивницького, а 6 квітня – 77-річна мешканка Новомиргорода.

"Жінка занадто пізно звернулась за медичною допомогою, провела у лікарні близько 7 хвилин.

Померлій встигли зробити експрес-тест. Він виявився позитивним. Результати перевірили за допомогою ПЛР-діагностики. 7 квітня отримали підтвердження того, що жінка була хворою на коронавірус. Наразі родичі померлих обстежуються методом ПЛР-тестування. Дезінфекція медзакладів і домівок проведена", – зазначили в ОДА.

Наразі від коронавірусу лікуються 58 мешканців Кропивницького, 7 жителів Кропивницького району, 5 мешканців Долинського району, а також ще троє пацієнтів із інших районів області, які продовжують лікування у Кіровоградській обласній лікарні.

"Серед хворих – 27 медиків. Із них шість лікарів - з Кіровоградської обласної лікарні, 20 медпрацівників з Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни та один медпрацівник з приватної клініки "Ацинус", - наголосили у прес-службі.

Як повідомляв APnews, у трьох співробітників СБУ підтвердили коронавірус.

Новини партнерів

Приїхали з Криму: На Херсонщині поліція склала 15 протоколів на втікачів з обсервації
На одному зі складів Києва почалась пожежа на площі 2 тис. кв. м