На Кіровоградщині від коронавірусу померло вже 6 людей

На Кіровоградщині від коронавірусу померло вже 6 людей
Читать на русском

Загалом 59 хворих на коронавірус знаходяться на госпіталізації. Із них 48 – у середньому стані важкості, сім – у важкому стані, четверо – у стані ближче до задовільного.

Згідно з оперативною інформацією на 11 квітня, шосту смерть від коронавірусу зафіксували в Кіровоградській області. Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь у своєму Телеграм.

10 квітня в обласній лікарні від запалення легень помер 71-річний чоловік із Кропивницького, який був хворим на коронавірус.

Також голова ОДА зазначив, що наразі в області від коронавірусу лікуються 100 осіб. З них 97 дорослих і троє дітей.

На Кіровоградщині від коронавірусу померло вже 6 людей

Крім цього, на сайті Кіровоградської ОДА повідомляється, що з учора в обласну лікарню госпіталізували 13-річну дівчину з коронавірусом.

Вчора в дитячій обласній лікарні виявили 13-річну дівчинку із ознаками ГРВІ із підтвердженим коронавірусом. Вона переведена на госпіталізацію в Кіровоградську обласну лікарню. Ще одна 12-річна дівчинка з Кропивницького із підтвердженим COVID-19 також має ознаки ГРВІ і перебуває в госпітальній базі. Третя 11-річна дівчинка продовжує перебувати на ізоляції в обласній лікарні з легким безсимптомним перебігом хвороби.

Серед числа хворих – 43 медпрацівників: 20 – з Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, вісім – із Кіровоградської обласної лікарні, чотири – із Центральної міської лікарні в Кропивницькому, шестеро – із приватної клініки, один – з онкологічного центру, один – із Центру репродуктивної медицини, один – із Центру екстреної медичної допомоги, двоє – з аптек.

Загалом 59 хворих на коронавірус знаходяться на госпіталізації. Із них 48 – у середньому стані важкості, сім – у важкому стані, четверо – у стані ближче до задовільного. Ще 41 людина, інфікована на COVІD-19, має легкий перебіг хвороби й знаходиться на лікуванні вдома з зобов’язанням дотримуватись умов самоізоляції.

Читайте також:

Новини партнерів

Кулеба взяв під контроль права неповнолітніх українських студентів у Польщі
У Миколаївській області вигоріло 2 гектара землі - двічі залучали вогнеборців