Під Києвом судитимуть фотографа, який завербував 1026 маленьких дівчаток для зйомок у дитячому порно

Під Києвом судитимуть фотографа, який завербував 1026 маленьких дівчаток для зйомок у дитячому порно
Читать на русском

За такі "послуги" злочинець платив дітям від 100 до 300 грн.

У Київській області будуть судити фотографа, який протягом 7 років примушував дітей з дитсадків брати участь у зйомках дитячої порнографії.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора, передає APnews.

Так, зловмисник, вербував маленьких дівчаток, щоб використати їх для зйомок дитячого порно.

"Прокурорами Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Київської області за фактами вербування малолітніх дівчат з метою їх експлуатації в дитячій порнографії, а також виготовлення, зберігання та розповсюдження матеріалів порнографічного характеру, що містить дитячу порнографію, вчиненими повторно (ч. 3 ст. 149, ч. 2 ст. 156, ч. ч. 4, 5 ст. 301 (у редакції, яка діяла до набрання чинності Законом України від 18.02.2021 № 1256-ІХ) КК України)", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що чоловік працював дитячим фотографом протягом 2013-2020 років і знімав свята у дитсадках в одному з міст Київської області, користуючись довірою педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти.

Ба більше, зловмисник залишався наодинці з малолітніми дівчатками та змушував дітей ставати у змодельовані ним неетичні сексуальні пози, які в подальшому фільмував для збуту у мережі Інтернет як дитячу порнографію.

За весь час протиправної діяльності чоловік виготовив та зберіг 9 631 фото та 201 відео з дитячою порнографією за участю 1 026 малолітніх дівчат. Дитяче порно він продавав через Інтернет.

Крім того, правоохоронці з'ясували, що обвинувачений, використовуючи вразливий стан, вербував малолітніх дітей з метою їх експлуатації в порноіндустрії. За ці послуги він платив дітям від 100 до 300 грн.

Як повідомляв APnews, у Києві фотограф знімав порно з дітьми та продавав його на Захід.

Новини партнерів

Україна висловила протест Росії через чергову поставку "сумнівної гуманітарної допомоги" в ОРДЛО
У Луцьку комунальники зняли асфальт навколо припаркованого авто, залишивши острівець. Фото