На Київщині голова ОТГ від "Слуги народу" погорів на хабарі у 2,6 млн гривень - у партії вимагають відставки

На Київщині голова ОТГ від "Слуги народу" погорів на хабарі у 2,6 млн гривень - у партії вимагають відставки
Читать на русском

Посадовці вимагали від чоловіка гроші за допомогу з виділенням землі для ведення господарства.

У Київській області голова Димерської ОТГ та депутат від партії "Слуга народу" Володимир Підкурганний попався на вимаганні 2,6 мільйонів гривень за сприяння у виділенні землі.

Про це APnews пише з посиланням на офіс генпрокурора.

Зазначається, голова ОТГ разом із депутатом райради та посередником вимагали від чоловіка гроші за допомогу з виділенням землі для ведення господарства.

"В подальшому вони нібито планували змінити її цільове призначення на землі промислового виробництва для здійснення підприємницької діяльності, хоча насправді не мали наміру цього робити. Свої «послуги» вони оцінили у 2,6 млн грн. Отримати таку суму вони хотіли частинами – 280 тис грн, 800 тис грн та 1,6 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Ділків затримали під час отримання посередником другої частини коштів у розмірі 800000 гривень. За скоєне посадовцям загрожує від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

В прокуратурі імен підорзрюваних не назвали, однак з реакції партії "Слуга народу" стало зрозуміло, що одним з ділків є голова Димерської ОТГ Володимир Підкурганний.

Голова Київського обласного осередку "Слуги народу", народний депутат Андрій Мотовиловець заявив, що на час розслідування Підкурганний має піти у відставку.

"Якщо провини немає, після розслідування він знову може йти на вибори й отримати посаду, якщо люди йому довірятимуть", – сказав Мотовиловець, зазначивши, що Підкурганний не є членом партії, хоча йшов на вибори голови Димерської ОТГ від "Слуги народу".

Як повідомляв APnews раніше, на Хмельниччині голова ОТГ погорів на хабарі у майже 4000 доларів.

Новини партнерів

Голубовська: В Україні на тлі зростання захворюваності на туберкульоз знищили ліків від нього на 20 мільйонів гривень
Дружина члена наглядової ради "Укрзалізниці" Лещенка таємно виступає з концертами в Москві