На "Євробачення-2021" у Роттердамі пустять глядачів, але їх кількість обмежать

На "Євробачення-2021" у Роттердамі пустять глядачів, але їх кількість обмежать
Читать на русском

Кількість журналістів на конкурсі також значно зменшать.

Пісенний конкурс "Євробачення-2021" у Роттердамі пройде із виконавцями на сцені та глядачами у залі. При цьому кількість гостей та журналістів у залі зменшать, а соціальна дистанція буде обов'язковою.

Про це APnews пише з посиланням на повідомлення Eurovision Ukraine у Facebook.

"Євробачення 2021 пройде за сценарієм "В". Згідно зі сценарієм "B", кількість людей в кожній делегації зменшиться в порівнянні з попередніми роками. Також чисельність журналістів, які зможуть відвідати подію, буде обмежена до 500 осіб. Ще 1000 представників ЗМІ висвітлюватимуть шоу в новому інтернет-прес-центрі", - йдеться в повідомленні.

Рішення щодо кількості глядачів у залі під час репетицій та головних шоу ухвалать пізніше. За планом "В" виконавці виступлять на сцені конкурсу, при цьому арена може бути заповненю на 80% з обов'язковою дистанцією у 1,5 метри.

Крім того, усі іноземні виконавці повинні здати перед конкурсом тест на коронавірус і отримати негативний результат за 72 години до вильоту. По прибуттю делегаціям рекомендують залишатися в своїх готелях, за винятком випадків, коли їм потрібно відправитися в концертний зал для репетицій, живих виступів і інших заходів, пов’язаних з програмою.

Особи, задіяні в проведенні конкурсу, включаючи членів делегацій, виконавців і журналістів, будуть регулярно проходити тестування в спеціальному приміщенні поряд зі сценою.

Нагадаємо, фінал “Євробачення-2021” має відбутися 22 травня в Роттердамі під гаслом "Відкрийся".

Як повідомляв APnews раніше, організатори пісенного конкурсу “Євробачення” виключили звичний формат його проведення у 2021 році та заявили, що працюють над новим сценарієм.

Новини партнерів

Катував та погрожував зброєю: житомирському поліцейському оголосили підозру
Український боксер відмовився від поєдинку через ускладнення після COVID-19