На доплати медикам-борцям з COVID-19 виділено майже 6 млрд гривень, - Степанов

На доплати медикам-борцям з COVID-19 виділено майже 6 млрд гривень, - Степанов
Читать на русском

З 1 вересня поточного року лікарі вже отримали доплати до зарплат на суму 2,2 мільярди гривень.

На доплати медичним працівникам виділено 5,4 мільярди гривень, 2,2 млрд з яких – вже виплачено.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

За його словами, з 1 вересня поточного року лікарі, які допомагають країні у боротьбі з COVID-19, вже отримали доплати до зарплат на суму 2,2 мільярди гривень.

"Станом на 16 жовтня медичним закладам, які лікують хворих на COVID-19 Національною службою здоров'я перераховано 5 мільярдів 464 мільйона гривень. Майже 6 млрд гривень на здійснення доплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров'я. Ці доплати розпочалися з 1 вересня 2020 року, з яких вже виплачено 2 млрд 234 млн гривень. Решта фінансування передбачена для виплат медичним працівникам до кінця року", - констатував глава МОЗ.

Крім того, Степанов розповів про розподіл й інших коштів, направлених на боротьбу з коронавірусом:

"911 мільйонів для забезпечення готовності та реагування лабораторних підрозділів Міністерства охорони здоров'я, Міністерством вже погоджена закупівля 54 комп'ютерних томографів для лікарень на суму 774 мільйона гривень. До кінця року буде закуплено ще 107 комп'ютерних томографів, 572 мільйона гривень, направлено в регіони для забезпечення подачі кисню до ліжкового фонду закладів охорони здоров'я".

Як повідомляв APnews, Степанов назвав чотири рівні небезпеки коронавірусу для України - на останньому хворих будуть "сортувати".

Новини партнерів

Українські тести на COVID-19 вийшли на фінальний етап тестування, - Степанов
Рада підтримала створення штабу по боротьбі з COVID-19: список нововведень