На Дніпропетровщині встановили вісім наметів для "сортування" хворих на Covid-19

На Дніпропетровщині встановили вісім наметів для "сортування" хворих на Covid-19
Читать на русском

Встановлюючи намети, планують тримати дистанцію між пацієнтами, щоб не допустити поширення коронавірусу.

У восьми містах Дніпропетровської області встановлено намети на території лікарень, де будуть приймати хворих на коронавірус, якщо їх ставатиме більше. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

"Території лікарень Дніпропетровщини облаштовують наметами. У разі масового надходження пацієнтів із підозрою на коронавірус вони виконуватимуть функції приймальних відділень. Тимчасові пункти „сортування“ хворих уже встановили у 8 містах", - повідомляє прес-служба.

Таким чином планують тримати дистанцію між пацієнтами, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції.

Наразі намети для прийому хворих встановили вже у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Синельниковому, Нікополі, Новомосковську, Павлограді та Першотравенську.

"У всіх наметах виокремлено дві зони: "забруднена" та "чиста". В одній лікарі оглядатимуть важко хворих, із підвищеною температурою. В іншій - решту пацієнтів", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що кожному, хто входить до намету, перевіряють температуру та, за необхідності, можуть зробити тест на коронавірус. Лікарі визначатимуть, куди далі направляти пацієнта, в залежності від стану його здоров’я.

"Пацієнтів із легкою формою недуги відправлятимуть додому - на амбулаторне лікування. Тих, хто у важкому стані, та із середньою тяжкістю перебігу хвороби - госпіталізуватимуть. До стаціонару направлятимуть і людей із груп ризику - задля уникнення ускладнен", - наголосили в ОДА.

Загалом, намети планують встановити у 12 лікарнях області.

Як повідомляв APnews, за словами Віктора Ляшко, хворих на коронавірус будуть утримувати у наметах біля лікарень.

Новини партнерів

У ВООЗ повідомили про наближення до піку пандемії коронавірусу в Європі
До України з Китаю доставили ще 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів