На Дніпропетровщині в мороз з COVID-лікарні вивозили напівголого пацієнта: чоловік тремтів від холоду

На Дніпропетровщині в мороз з COVID-лікарні вивозили напівголого пацієнта: чоловік тремтів від холоду
Читать на русском

З одягу на чоловіку були лише тонка майка, памперс та домашні капці.

У Нікополі Дніпропетровської області з лікарні для хворих коронавірусом у мороз вивозили напівголого чоловіка. Відео інциденту оприлюднив волонтер Ігор Радченко в Youtube, передає APnews.

Судячи з оприлюднених кадрів, літнього чоловіка завантажували у автомобіль швидкої допомоги. З одягу на ньому були лише тонка майка, памперс та домашні капці.

"На вулиці вітер і мінусова температура (-2 або -5 градусів). Він був блідий і тремтів від холоду, повністю в шоковому стані й не розумів, що відбувається. На ньому був катетер на руці і з памперса по землі пленталася система катетера для сечі. Його вивозили з приймального покою лікарні №1 без маски, без супроводу, і це з лікарні, де лікують ковідних хворих!" – написав волонтер під відео.

При цьому, коли волонтер звернувся до медсестри щодо відсутності речей пацієнта, вона сказала звертатися на гарячу лінію й зачинила двері "швидкої".

"Медсестра зі "швидкої", яка приймала хворого, сама була в шоці, сказала медсестрам, які його завантажували: "Та він околіє в авто". Знайшла й закутала його в тоненьке одноразове простирадло для операцій", – розповів він.

Волонтер попросив знайти рідних чоловіка і притягнути до відповідальності працівників медзакладу. Пацієнт назвав себе Микола Дозорець з міста Марганець, але не знав, куди й чому його везуть.

Як повідомляв APnews раніше, у Києві лікарні заповнені більше, ніж наполовину: понад 1200 пацієнтів у важкому стані.

Новини партнерів

У ВООЗ висловилися про примусову вакцинацію від COVID-19
Українським ФОПам відновили виплати на дітей: як отримати допомогу