На Чернігівщині COVID-шпиталі можуть розгорнути у спортзалах та колишній колонії

На Чернігівщині COVID-шпиталі можуть розгорнути у спортзалах та колишній колонії
Читать на русском

Таку можливість розглядають лише при критичному сценарії коронавірусу.

На Чернігівщині за умови найгіршого сценарію захворюваності на коронавірус можуть розгорнути госпіталі для лікування хворих на базі спортзалів та законсервованих колоній.

Про це заявив начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш у коментарі "Укрінформу", передає APnews.

"Поки що розглядаємо три об’єкти: два спортивних – це стадіони в Ніжині й Чернігові, які мають великі спортзали з можливістю розміщення 150-200 ліжок, та законсервовану колонію у Прилуках", - повідомив Гармаш.

Гармаш зазначив, що ці об’єкти поки що в резервному списку й будуть задіяні лише у разі істотного погіршення ситуації та переповнення ліжкового фонду медичних закладів – і то лише за умови їх оснащення та забезпечення персоналом.

Наразі у Чернігівській області роблять ставку виключно на лікарні та максимальне використання їхніх можливостей.

Крім цього, у області найближчим часом планують розгортання 100-ліжкового відділення на території обласної лікарні (в приміщенні колишнього госпіталю для ветеранів війни) та залучення потужностей обласного центру радіаційного захисту населення, який зараз не приймає планових хворих і теж має потенціал на розміщення 100 ліжок.

За інформацією Гармаша, 6 листопада на Чернігівщині зафіксовано черговий антирекорд із виявлення хворих на COVID-19 – 285 осіб (до цього максимум був 20 жовтня - 254). Загалом із початку епідемії в області зареєстровано 9 787 таких випадків. Нині хворіє 4 980 людей, летальних випадків - 167. Ліжковий фонд (1 009 ліжок) заповнений на понад 45%.

Раніше APnews писав, що Палац спорту спростував "коронавірусний шпиталь" МОЗ на їх території і продають квитки на концерти. Про можливий польовий шпиталь на базі Палацу Спорту перед цим заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

У Харкові двоє невідомих з пістолету обстріляли консульство Азербайджану
Лукашенко заявив, що Білорусь стає ядерною державою через відкриття АЕС

Новини партнерів