На Буковині в лікарню з COVID потрапили 58 дітей - двох перевели в реанімацію

На Буковині в лікарню з COVID потрапили 58 дітей - двох перевели в реанімацію
Читать на русском

Значну частину серед пацієнтів складають діти до одного року.

У Чернівецькій області в дитячій лікарні, яка приймає хворих з COVID-19 з усієї області, зараз знаходяться 58 пацієнтів. Причому двох дітей вже перевели в реанімацію, а одного новонародженого підключили до апарату ШВЛ.

Про це APnews повідомляє з посиланням на коментар генерального директора Чернівецької обласної дитячої лікарні Олександра Тесліцького для Укрінформу.

Тесліцький повідомив, що зараз в його установі перебуває 28 дітей, у яких підтвердили COVID-19, ще у 30 маленьких пацієнтів цей діагноз ще не підтвердили. У більшості дітей хвороба протікає в середній або тяжкій формі.

"П'ятеро дітей потребують кисневої терапії, одна дитина - підключений до апарату ШВЛ. У значної частини маленьких пацієнтів є пневмонія, є діти з високою температурою на тлі респіраторної хвороби, підтвердженої COVID-19", - заявив Тесліцький.

Також він повідомив, що серед пацієнтів є діти (в основному молодшого і грудного віку), у яких порушена робота шлунково-кишкового тракту. Такі діти потребують інфузійної терапії. Окремо Тесліцкій зазначив, що на тлі зневоднення у дітей порушується робота серцево-судинної системи.

Медики відзначають, що останнім часом серед дітей зросла кількість пацієнтів до одного року. Один з новонароджених вже знаходиться на апараті ШВЛ.

"З усіх наших пацієнтів значна частина - це діти до одного року, таких у нас сьогодні 15. Раніше відсоток таких дітей серед всіх наших пацієнтів був менше. Двоє дітей у нас лікуються в реанімаційному відділенні, обидва мають підозру на COVID-19. одна дитина перебуває на кисневої терапії, інший - на апараті ШВЛ. Це новонароджений малюк від COVID-позитивної мами", - додав гендиректор дитячої лікарні.

Раніше APnews повідомляв, що в Україні заговорили про вакцинацію дітей від COVID-19. Документи по вакцинації неповнолітніх з 14 років вже розроблені.

Новини партнерів

В Україні за тиждень відкрили 90 кримінальних справ через підроблені COVID-документи
Нардепа Івченко спіймали на браконьєрстві: виловив судака на десятки тисяч гривень